• Kalite ekonomik ve hızlı çözümler üretmek,
  • Tüm süreçlerimizi devamlı iyileştirmek,
  • Sürekli eğitimle kaliteyi bir kültür olarak yerleştirmek,
  • Tedarikçilerimizle birlikte gelişmek,
  • AR-GE çalışmalarımıza öncelik vermek,
  • İş sağlığı ve güvenliğine önem vermek,
  • Çevreye saygılı olmak ve korumak,

Sektöründe tecrübeli mimar ve mühendis kadromuz, bilgisayar destekli tasarım ve projeleri ile statik analiz ve projelendirme yağmaktadır. Başta TSE-DIN-ISO ve CE normları olmak üzere ilgili standartlar tasarımlarımızda referans oluşturmaktadır.

Kalite Politikamız

Orjinal projeler

Vizyonumuz

Dinamik, teknik ve tecrübeli kadrosu ile; Müşterilerimizin çözüm ortağı olmayı başarmış, tedarikçileriyle kazan/kazan felsefesi ile hareket eden, çalışanların firmaya ciddiyet duygusunun geliştiği, sürekli gelişen ve büyüyen, ürün ve hizmet kalitesinde lider, başarısını müşteri memnuniyetiyle ölçen, uluslararası rekabette önde, Kalite ve iş ahlakında hassas, konusunda üstün hizmet vermede başarılı, çevreye duyarlı.

Hakkımızda

2004 yılında, birikim ve bilgi ile teknolojik yenilikleri kullanarak, elektrik, inşaat, taahhüt, imalat, müşavirlik, danışmanlık, projelendirme ve uygulama alanlarında faaliyet göstermek üzere YENİ BAŞKENT ENERJİ LTD.ŞTİ. adı altında bir şirket kurarak ticari faaliyetimize başlamış olduk. 12 yıl kısa süre içinde birçok başarılı işlere imza attık. Birçok kamu ve özel sektörlere uyguladığımız projelerle farklı amaç ve ihtiyaçlara cevap vermekteyiz. Proje ve uygulama sonrası destek ile, müşteri memnuniyeti ve güven üzerine kurulu bir hizmet anlayışı sunmaktayız. Uygulamasını yaptığımız işlerde dünya standartlarında olan malzemeler kullanmaktayız. Ülkemiz ekonomisine katma değer sağlarken, maliyet düşüklüğü ile tüm yerleşim alanlarında yapılan yatırımların ülke geneline yayılmasına katkıda bulunmaktayız. Ciddiyet, kalite, güven ve özen esas olarak sürdüğümüz çalışmalarımızda, sürekliliği sağlayarak sektöre öncülük etmek ve ticari faaliyetimizi geliştirmek hedefimizdir. 

Birlikte çalışabilmek umuduyla.